Для реалізації найскладніших і сміливих ідей в просторі сцени використовуються спеціалізовані сценічні конструкції: як правило, вони виробляються з алюмінію як з легкого, гнучкого матеріалу, легко піддається трансформації. За своєю суттю будь-який сценічний комплекс складається з певного набору конструкцій – міцних, зручних в транспортуванні і використанні. Алюмінієві ферми ставляться до такого типу конструкцій.

Прокат алюмінієвих ферм

Виробництво алюмінієвих ферм стане в пригоді для реалізації багатьох завдань: сюди відноситься формування певної стилістики заходу, підкреслення індивідуальності концерту. У більшості випадків використовуються спільно зі світловим обладнанням. Являють собою стрижневу систему, що володіє великою що несе здатністю укупі з малою матеріаломісткістю.

Існує кілька різновидів алюмінієвих ферм, які класифікуються в основному за формою конструкції:

  • квадратні, трикутні або круглі;
  • плоскі і об’ємні і т.д.

Сучасне обладнання у вигляді ферм з алюмінію знайшло своє широке застосування в самих різних областях, а все завдяки можливості швидкого встановлення легких конструкцій в виставкових, концертних і мультиплексних залах для монтажу реклами, світла, декорацій, розміщення інших об’єктів. Алюмінієві ферми ідеальні для простого і швидкого зведення необхідних споруд.

Алюмінієві ферми Україна

Окремим видом конструкцій служать що несе ґратчастої ферми. Вони потрібні для того, щоб перекривати великі, широкі прольоти і підвішування вантажів. ґратчастої конструкції можуть застосовуватися для збору двовимірних і тривимірних конструкцій.

Алюмінієві ферми і їх основні переваги.Ферми з алюмінію активно застосовуються при технічному оснащенні заходів через велику кількість переваг:

  • можливість витримати різкі перепади температур, низькі і високі температури протягом тривалого терміну;
  • естетичний зовнішній вигляд;
    гнучкість матеріалу в поєднанні з його високою надійністю і тривалим терміном експлуатації;
  • міцність і надійність готових конструкцій;
  • простота установки, з яким може впоратися навіть не фахівець, а також легкість транспортування.