Наше простір пронизаний невидимими хвилями, які уловлюються органами слуху на частоті від 16 до 20000 Гц. Цей феномен називається звуком. Своїм генезисом він зобов’язаний повітрю: саме його тиск дозволяє нам чути все, що відбувається навколо нас. У космосі, наприклад, його немає: вакуум створює абсолютну тишу. Тільки уявіть собі: вибухи зірок, зіткнення небесних тіл, спалахи на Сонці – всі ці грандіозні події здійснюються беззвучно!

Прокат підсилювачів

Здатність сприймати ці явища дана нам від природи. А ось можливість їх посилювати з’явилася порівняно недавно.Професійне звукове обладнання виникло, завдяки технічному прогресу, і стало настільки потрібний, що зараз складно собі уявити івент, який проходив би без його участі.

Акустичні системи

Найпростіший спосіб відтворити звук, якщо Ви, звичайно, не хочете використовувати свої голосові зв’язки, – це грюкнути в долоні. Тиск в цей момент підвищується і змушує молекули розбігатися на всі боки зі швидкістю 340 м / с. Потім вони досягають вуха, змушують вібрувати барабанну перетинку, яка передає відповідний сигнал в мозок, і – вуаля! Ви його відчуваєте! Якщо в цю хвилину Ви перебуваєте в звичайній кімнаті, то хвилі відіб’ються від стін близько 300 разів, втрачаючи частинку енергії при кожному контакті, і потім поглинуться ними повністю, підвищивши при цьому їх температуру. Але що робити, якщо Вам необхідно передати звук на дальню дистанцію? Якби поверхню вертикальних конструкцій була цілком еластичною, а повітря не володів внутрішнім тертям, то звук жив би в Ваших покоях вічно! Оскільки ми не маємо в своєму розпорядженні такими можливостями, а площа, на якій слід забезпечити покриття, значно перевищує розміри затишних домашніх апартаментів, нам потрібно звернутися за допомогою до фахівців.

Оренда мікрофонів

Звукове обладнання для кафе, конференцій – вже давно незамінний атрибут кожного шанувальника себе організатора або власника закладу. Musician UA пропонує Вашій увазі системи від виробників Adam, Alto Professional, Gemini, комплекти оснащення від Soundking, SR Technology, підсилювачі від Electro-Voice, Park Audio, мікшерні пульти від Allen & Heath, Mackie, Behringer, процесори ефектів для обробки звуку dbx, ART, гучномовці від Celestion, PreSonus і багато іншого від не менш відомих розробників. Наші консультанти нададуть Вам підтримку в підборі відмінною технікою. Наприклад, для відносно невеликого залу досить 8-ми лінійних масивів і 4-х сабвуферів – на цій базі буде триматися вся структура. Грамотний вибір моделі, показників гучності, кута спрямованості, установки, правильна комутація будуть основними складовими тріумфу. Метраж приміщення, його акустичні особливості та орієнтовна кількість гостей будуть для Вас базовими критеріями при розрахунку кошторису. Наприклад, 4-х динаміків і сабвуферів вистачить для урочистість на 150 чоловік.