Ми надаємо послуги з оренди професійного обладнання. Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою у виборі галогенного обладнання.

Галогенні прилади прокат

Для оренди обладнання вам потрібно:

1) визначити обладнання;
2) заповніть заявку на сайті (необхідна, якщо ви подаєте заявку вперше) або зателефонуйте нашому адміністратору та забронюйте з ним бронювання;

Ви можете орендувати обладнання, як залишаючи депозит, так і не залишаючи депозит. У другому випадку потрібно заздалегідь (як мінімум за 12 годин до початку оренди) заповнити заявку через веб-сайт, використовуючи кошик для замовлення, а при замовленні заповнити форму клієнта (клієнтську карту), вказати як якомога більше достовірної інформації про вас (сторінки в соціальних мережах), вашу роботу, місце роботи, рекомендації людей, які зв’язалися з нашою орендою – це прискорить час обробки замовлення і дасть можливість позитивної відповіді на оренду без депозиту. Деякий час ми приймемо рішення про оренду обладнання без застави або про можливість оренди лише під заставу чи часткову заставу! Заставу також можна залишити на вашому обладнанні – в цьому випадку, крім договору оренди, буде складено договір застави на ваше обладнання.

Увага:
Якщо вам ще не виповнилося 18 років, ми не зможемо укласти з вами договір оренди без письмового дозволу ваших батьків.