Розподільна коробка передбачуваних для приймання та розподілу за потребою споживачів електричної енергії в сітях 380/220 В трифазному переході струму частоти 50 Гц. Служать для нечастих оперативних включень і відключених електричних трубок, прямих пускових асинхронних двигунів, а також для захисту електронізованих при перевантаженні, токах короткого замикання і відключення витік на землю.

Контроль та дистрибюція

Розподільна коробка  освітлювальних типів  передбачені для приймання і розподілу електричної енергії в освітлювальних сітях. Служить для нечастого включення і відключення лінійного групового складу і їх захисту при перевантаженню і коротких замиканнях електропроводу.
Конструктивно освітлювальний щиток являти собою металічний або пластиковий корпус, в якому встановлено встановлене число модульних автоматичних вимикачів. За допомогою встановлення виробляються навесні і вбудованого виконавчих оцінок.

Розподільна коробка освітлювальних можливо встановлювати в місцях, доступних при експлуатації некваліфікованого персоналу для виконання комутаційних операцій.

Клемні передбачувані для приймання та розподілу електричної енергії. Зазвичай використовуються для комутації силових, вихідних, контрольних або слаботочних ланцюгів.

Power distribution

Розподільна коробка виробляється в навісному і напільному виконанні (в залежності від необхідного кількості і типу клемних з’єднань). За технічною умовою замовлення шафи можна комплектувати клемними терміналами різних типів: силовими, вимірювальними, токовими, прохідними, багатоярусними, із захисними запобіжниками, з розмиканнями цепі та іншими.