Етап, подіум, сценічні споруди – це корисна послуга, яка дозволяє провести свято майже де завгодно, головне, щоб місце підходило і сподобалось вам. Для проведення заходів на непідготовлених майданчиках використовуються збірні сцени, сценічні конструкції та сценічне обладнання. Сценічні конструкції можна встановлювати на асфальті, грунті, ламінаті, піску, а також на інших поверхнях. Сцена може бути не тільки квадратної або прямокутної, але й круглої, багатокутної, багатоярусної – практично будь-якої форми, це досягається за допомогою розбірних конструкцій та модулів. Також можна обшити сцену або подіум пластиком, тканиною, банерами тощо.

Прокат мобільної сцени

Для концертів різних колективів і танцювальних колективів, PR-заходів та корпоративних заходів необхідна сцена. Дуже важливо професійно підходити до його встановлення та обслуговування, від цього залежить успіх заходу. Тому необхідно користуватися послугами досвідченого технічного персоналу. Наша компанія пропонує прокатні сцени та подіуми.

Часто більшість заходів відбувається в місцях, які не обладнані сцену, тому наша компанія може надати дизайн подіуму в будь-якій точці міста. Ми доставляємо обладнання за вказаною адресою. Спеціалісти компанії змонтують конструкцію. Для невеликих заходів ця прокат мобільної сцени дуже зручна. Невеликий розмір дозволяє встановити подіум на невеликій площі. У нас висота 43 см, можна покрити сцену килимом або пластиком.

Мобільні сцени прокат

Прокат подіумів – необхідний атрибут на модних показах, мітингах та інших невеликих вуличних заходах, де для оратора потрібне невелике піднесення. Наша компанія надає технічну підтримку протягом усього заходу.

Різноманітність конструкцій дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї. Наші співробітники мають великий досвід роботи зі сценічним обладнанням, тому монтаж та демонтаж будуть виконані швидко та ефективно.

Переваги оренди сценічних конструкцій:

  • хороший огляд того, що відбувається на сцені для аудиторії;
  • можливість створити різні варіанти події.

Оренда сцени чи подіуму дуже проста. По телефону або електронній пошті ви можете зв’язатися з нашими консультантами, які запропонують найкращий варіант для вашого святкування. Низькі ціни та хороші знижки для наших постійних клієнтів роблять орендну арену дуже вигідною. Ми можемо зібрати для вас будь-які розміри: 3×1, 3×3, 2×2. Наші власні транспортні засоби доставлять дизайн на місце проведення. Досвідчені працівники встановлять сцену заздалегідь, а після заходу демонтують конструкцію. Ви можете оплатити послугу готівкою або банківським переказом. Ми зробимо так, щоб ваше свято пройшло добре.