Монтаж сценічних конструкцій компанією проводиться згідно з планом сценічного майданчика і термінів обумовлених із Замовником. Згідно з цим складається графік завезення обладнання і черговість всіх видів робіт. Час і кількість монтажників на монтаж сцени розраховується з урахуванням обсягу виконуваних робіт.

Монтаж будь-яких сценічних конструкцій  виконується в кілька етапів:

  • Збірка і установка базових елементів конструкції
    установка настилів
  • Збірка і установка фермових конструкцій (або фермового каркаса)
  • Збірка і установка даху сцени
  • Збірка і установка додаткових конструкцій для сцени (звукові портали, башти, пультові)

Збірка і установка базових елементів конструкції проводиться з урахуванням розмітки будівельного майданчика. В якості базових елементів використовуються поворотні домкрати й настановні елементи, регулювання яких дозволяє легко і швидко виставити необхідний рівень сценічної конструкції на будь-який нерівній поверхні. Всі установчі елементи мають спеціальний фланець, до якого встановлюються і фіксуються за допомогою клинів горизонтальні елементи (ригелі та діагоналі). Спеціальний стакан установочного елемента служить для установки вертикальних елементів, стійок, які оснащені такими ж фланцями через кожні 0,5 м. Після виставлення рівня базової конструкції сцени, встановлюються посилені вертикальні елементи, для установки спеціальних настилів. Далі каркас конструкції повинен бути ретельно перевірений в місцях з’єднання елементів.

Установка настилів проводиться на посилені частини металевого каркаса сцени (U-образні посилені ригеля). При необхідності використовується додатковий кріплення який забезпечує жорстке з’єднання щитового настилу з метало-каркасом.

Прокат спеціальних конструкцій

Збірка і установка фермових конструкцій (або фермового каркаса). Залежно від конструкції сцени, фермові елементи можуть бути різної форми і конфігурації, а так же, мати різні типи з’єднання. З урахуванням цих особливостей визначається подальший порядок побудови та встановлення фермових конструкцій при виробництві монтажу сцен або сценічних комплексів.

Збірка і установка даху сцени так само залежить від типу конструкції. Часто використовувані варіанти дахів для сценічних конструкцій є:

  • Легкі тентові даху;
  • металеві дахи.

Легкі тентові дахи збираються в ручну і мають швидко-збірний фермово сталевий або алюмінієвий каркас з тентовим покриттям. Ферми збираються в єдину каркасну структуру, після чого натягуються тенти. За допомогою спеціальних механічних (елеватори) або електричних (лебідки) підйомних пристроїв, готовий дах піднімається на потрібну висоту.

Металеві дахи складаються з сталевого фермового каркаса і спеціальних металевих касет. Монтаж елементів фермових секцій даху проводиться на землі, а потім за допомогою підйомного крана секції встановлюються і закріплюються на бічних вежах сцени або сценічного комплексу. Далі фахівці-монтажники встановлюють металеві касети на встановлених фермових секціях.