Сценічний одяг – один з головних атрибутів сцени і важлива декоративна частина інтер’єру всієї аудиторії.

Прокатні компанії та івент-агенції часто беруть участь у виставках або тендерах на організацію театральних вистав у приміщеннях, які не обладнані шторами або чорним кабінетом. Для цього потрібно не лише сценічне чи виставкове обладнання, а й прокат тканини, прокат штор. Для вирішення подібних проблем існують концепції “оренди одягу для сцени або оренди “чорного офісу”.

Одяг сцени прокат

Cabinet noir, як кажуть французи, – це спеціальна сценічна конструкція з тканинних штор з чорного оксамиту або чорної тканини, що дозволяє розділити величезний виставковий простір на окремі функціональні зони. Наша компанія пропонує ці конструктивні пристрої для виставок своїм клієнтам, і сьогодні оренда чорного офісу набирає обертів. Дизайн чорної кімнати ефективно застосовується в таких виставкових залах. Пристосовується до будь-якої висоти павільйону, сцени чи спортивного залу. Для оздоблення, оренди тканини та монтажу / демонтажу полотен часто корисні. Замовте все це в нашій компанії, яка давно зарекомендувала себе на ринку організації виставок та технічної підтримки свят та концертів.

Одяг сцени традиційно шиється з чорного оксамиту – куліси, портальна завіса, фон, що блокує задню стінку сцени. Завдяки своїй особливій поверхні він не відображає, а поглинає світло, а тому служить відмінним фоном, на якому чітко видно і дизайн, і персонажі.

Наша компанія підходить до своєї роботи відповідально та творчо. Оренда чорного офісу – лише невелика частина переліку послуг нашої компанії. Наші оксамитові полотна розвішували як декорації чи куліси в театрах і школах, у спортивних спорудах та на приватних дачах, у торгово-розважальних комплексах та на відкритих майданчиках!

Наші тканини використовувались для створення атмосфери свят усіх святих чи Хелловін, які приїхали з Європи.

Наші полотна були орендовані як сценічний одяг для театральних постановок та рок-концертів.

Зателефонуйте та забронюйте Чорну кімнату, щоб здійснити свої найсміливіші фантазії!

Ми пропонуємо широкий асортимент тканин, включаючи негорючі, в різних цінових діапазонах.