Огорожа є невід’ємною частиною масових заходів точно так же, як подіум і сцена. Якщо презентація, концерт або видовищне шоу передбачає наявність закритої території для особливих гостей, тоді вхід в таку VIP-зону обмежується за допомогою огороджувальних стовпчиків, мобільних парканів та огорож.

Компанія спеціалізується на комплексному технічному забезпеченні заходів будь-якого рівня і масштабу. Пропонуємо свої послуги оренди огороджень в будь-яких варіаціях і конфігураціях.

Вашій увазі пропонується наступні види барикад:

  • класичні огороджувальні стовпчики для обмеження зон на різних заходах;
  • мобільний паркан з цементними блоками на стовпчиках стане оптимальним рішенням для
  • тимчасового огородження території;
  • мобільний бар’єр;
  • стовпчики з атенюатором (стрічкові огорожі), які можна встановлювати під будь-яким кутом і регулювати відстань за допомогою витяжного механізму;
  • стовпчики VIP Gold і VIP Chrom – відмінне рішення для червоних доріжок та інших статусних заходів.

Різноманітність пропонованих нами товарів на прокат дозволить вам втілити в життя самі грандіозні проєкт і сміливі ідеї! Вам не доведеться обтяжувати себе пошуками необхідного обладнання та зайвими витратами на покупку дорогого реквізиту – пропонує дійсно вигідні умови співпраці.

Для проведення свят, шоу-показів, корпоративних заходів і презентацій в каталозі компанії ви знайдете досить великий асортимент різного реквізиту, огорож і супутнього устаткування.

Прокат барикад

Оренда стовпчиків огорожі – дуже поширена і потрібна послуга, що надається нашою компанією. З огляду на ваші побажання і фінансові можливості, наші менеджери запропонують вам оптимальний варіант захисних бар’єрів, зборів або класичних огорож для проведення концертів, опен-ейрів, спортивних шоу та інших розважальних заходів.