Ні для кого не секрет, що запорукою будь-якого вдалого заходу є правильно підібрана техніка. Саме від якості світлового обладнання залежать багато чого. На сьогоднішній день існує чимало спеціалізованої техніки, яка різниться своїми можливостями, технічними характеристиками, і відповідно ціною. Так, наприклад, відштовхуючись від необхідних параметрів, можна підібрати світлову техніку для нічних клубів, барів, ресторанів, організації заходів та великих концертів. У кожному індивідуальному випадку потрібно підбирати оптимально підходящий варіант обладнання.

Оренда рухомих голів

Рухомі «голови» – спеціальна, професійна техніка, яка представляє собою прилади динамічного освітлення. Правильно обравши рухому «голову», ви зможете розкрити всі можливості світлотехніки. Так, наприклад, з міццю моделей, які управляються за допомогою DMX контролерів, ви зможете створювати справжні, високоякісні світлові шоу в своєму закладі.

Прилади динамічного освітлення для нічних клубів, ресторанів.

Переваги рухомих «голів»:

  • величезні можливості світлового шоу;
  • наявність змінних світлофільтрів;
  • віддалене управління;
  • обертання на 360 градусів;
  • універсальний монтаж (можна кріпити як до стелі, так і до стін).

Сьогодні дане світлове обладнання є універсальним для створення різних шоу. З їх допомогою розкриваються воістину неймовірні можливості, що дозволяють якісно прикрасити будь-яку програму.

Серед широкого асортименту продукції, сьогодні на українському ринку особливою популярністю користується світлотехніка.

Що представляють собою обертові голови

Дана техніка – динамічні світлові прилади що крутяться нового покоління, які відрізняються наявністю програмного управління. Також перевагою цього обладнання є можливість обороту на 360 градусів. Рухомі «голови» належать до розряду інтелектуальної світлової техніки.

Завдяки своїй конструкції, що дозволяє здійснювати повне обертання, «голови» здатні створювати неймовірну динаміку, а вбудовуються диски зі змінними фільтрами, зможуть розкрити воістину приголомшливі можливості, з їх допомогою можна зробити світлові потоки набагато різноманітніше.

Одна з основних переваг світлового обладнання цього типу – наявність можливості віддаленого управління, тобто можна на відстані маніпулювати різними інтерфейсами і контролерами, роблячи складні і унікальні світлові твори.

Чому у нас вигідно купувати світлове обладнання?

Ми пропонуємо широкий асортимент сучасного і високоякісного обладнання. У нас ви знайдете багатий вибір найбільш затребуваних брендів SPOT, BEAM, серед яких: ACME, BIG, Coemar, DTS, Light Studio, Nightsun, Robe.
Звернувшись до нас, ви отримаєте цілий ряд незаперечних переваг:

  • лояльні ціни;
  • вигідні акції і знижки;
  • гарантія на все обладнання;
  • зручна форма оплати з індивідуальним підходом до кожного клієнта;
  • оперативна доставка.