Слідкуючі прожектори або світла пушка є незамінним атрибутом для професійного висвітлення. Вони використовують для висвітлення об’єктів, які переміщаються – артистів, ведучих, музикантів, танцюристами. Почти всі моделі даного обладнання обладнані зручною системою регулювання яскравості змінами квітів. Управління їм відбувається вручну, робить це особливим світлооператором. Професійний слідкуючий світ забезпечує простою установкою, зручністю експлуатації та високим рівнем якості. Часто всього таке обладнання використовується для професійної підсвітки в театральних, філармоніях, актових і конференц-залах, іноді – на відкритих площадках.

Прожектори оснащуються приладами з конвекційним охолодженням, завдяки чому виключається проблема шумів. За допомогою своєї багатофункціональної послідовності прожектори можуть застосовувати додатково з камери спостереження, щоб підвищити рівень безпеки. Також вони часто висвітлюють літні площі, території, приватні будинки, які використовуються для внутрішнього оформлення.

З конструктивною точкою зору слідкуючих прожекторів являти собою прилади з проєкційною оптикою, які створюють світлові промені з визначеним кутом, збільшуючи дальність дії приладів. Сучасні моделі оснащені колесами, касетами, зміненими квітковими фільтрами, ірисовими діафрагмами, заслінками, механічними замінами та ін. У залежності від потужності та габаритів, слідкуйте за тим, щоб прожектори працювали на середніх і дальніх відстанях від 50 метрів і більше. Плавний підвіс допомагає уникнути коливання, недоставлення променем по об’єкту або тремтіння обладнання. Більшість наступних пушек має компактні зручні габарити, тому управління їми не складає труда.

Слідкуючі прожектори на прокат

Наступні прожектори представляють окремі пристрої, які передбачені для висвітлення об’єктів пересуваючися об’єктів. Дані прожектора використовувались з основних світових пристроїв на площі. Завдяки своїй важливості, практично ніякі висококласні розвідні заходи не обходяться без такого пристрою, як прожектор слідкуючого світу. У залежності від потужностей, що слідують за проявами, можна використовувати, як на відкритих площадках і стадіонах для проведення масштабних фестивалів або музичних концертів, так і для проведення різних театральних постановок. У любому професіональному освітленні обов’язково в арсеналі повинен бути такий світових приладів. Опираючись на сучасні технології, великі світлодіодні послідовні пушеки мають зручною системою регулювання кольорів і яскравості пристроїв. Багато моделей, можливо, керувати вручну, тому буде необхідний світловий оператор для управління. Одними з вірогідних світлових пушек використовували їх просто встановлення та роботи з ними, а також досить висока якість приладів.

Сучасні моделі можуть бути додатково обладнані різними діафрагмами, колесами, касетами, змінними кольоровими фільтрами, конкретними моделями ще і димерами, спеціальними заслінками або ж механічними темнілями. Прожектори з особливими великими розмірами, спеціально розроблені для роботи на великих відстанях від 50 метрів і більше. Такі моделі оснащують плавними підвісками, які передбачені для уникнення колекціонування, а також для точного попадання променя в необхідний об’єкт. Моделі, розроблені для театрів, обладнують пристрої з конвекційним охолодженням, які працюють без вентиляторів, завдяки чому усунула проблему сторін шумів. Якщо у першому очевидці потрібна мобільність і компактність, то використовуються моделі з примусове охолодження.