Сценічні конструкції – в цьому розділі ви знайдете різні складові частини з яких можна зробити сцену, а також готові варіанти сценічних споруд. Це сценічні ферми, подіуми, щаблі, з’єднувальні і складові частини для сцен і інші елементи сцени, а також готові сцени. Складові частини сценічних конструкцій роблять з міцних, надійних і зносостійких матеріалів для того, щоб конструкцію можна було використовувати і в приміщенні, і на вулиці під впливом різних погодних умов. Також, одним з основних критеріїв є те, що сценічні конструкції повинні швидко і легко збиратися і розбиратися, і при цьому в зібраному варіанті мати високий ступінь міцності і надійності.

Окремі елементи конструкцій можуть бути використані в якості незалежних деталей, як конструкції для ілюмінації й озвучування. Все це дає вам унікальну перевагу для технологічного супроводу запланованого виїзного заходу.

Сценічні конструкції на прокат

У розібраному вигляді сценічна конструкція займає мало місця, а використовуваний при виробництві складових деталей алюміній робить його ще і легким. Все це дозволяє забезпечити безпечне і швидке переміщення всього каркаса.

Різноманітні конфігурації та архітектурні рішення наших конструкцій дозволять вам забезпечити максимальну технічну підтримку будь-якого масштабного або закритого заходу, незалежно від термінів і складності його виконання. У нас можна купити односхилі алюмінієві покрівлі та даху конкового типу різної площі.

Тентові фермові конструкції з алюмінієвого сплаву і стали дозволяють в лічені години створити міцний надійний каркас, який максимально відповідає характеру заходу, будь то виставка чи концерт, який вимагає установки додаткових звукових модулів, що забезпечують максимальну подачу звуку.