Насолоджуйтесь необмеженими можливостями з встановленим дизайном, завдяки новітнім технологіям з оформлення сцени.

Фахівці допоможуть провести незабутні що вражає заходи, створюючи сцену, яка виходить за рамки презентації або виступу. Ваша сцена – це більше, ніж платформа, це особливість і особа заходи! Особа, окрасою якого ми займаємося.

Дизайн сцени

Технічна команда професіоналів працюють з вами по концепції, дизайну та доставлення необхідного обладнання. Передамо публіці ваші найсміливіші послання, використовуючи новітні аудіовізуальні, дизайнерські та стильні рішення, що допоможе сформувати вашого заходу дійсно відмінну атмосферу.

Сценічні оформлювачі сцени розробляють етапи оформлення, ґрунтуючись на параметрах місця проведення, використовуючи новітнє програмне забезпечення для рендеринга, ми можемо гарантувати, що запланований макет, який ми створимо, буде виглядати точно так само і в реальному житті. Наші фахівці мають творчий підхід і досвід для розробки індивідуального етапу оформлення сцен, визначеного для вашого заходу, будь то щорічні загальні збори, показ мод, церемонія нагородження або конференція.

Монтаж сцени

Можливості дозволяють втілити необмежену уяву клієнта в реальність, перетворюючи просте оформлення сцени в щось візуально навдивовижу: з налаштованим контентом, вигнутими фонами, картованих 3D-проекцій, графікою руху, цифровими банерами та іншими ефектами.
При оформленні сцени безпеку так само важлива, як якість і стиль. Це три важливі і незаперечні речі, при оформленні сцени і урочистість, готові надати наші менеджери.
Завдяки чудовим аудіовізуальним рішенням, стилістичної жилки, багаторічному досвіду з оформлення сцени ми виконуємо свою роботу не тільки якісно, ​​але і з радістю на серці.
Освітлювальні рішення для всіх подій. Великі послуги висвітлення подій для будь-якого випадку. Насолоджуйтесь індивідуальними рішеннями освітлення. Ми спеціалізуємося на освітленні для корпоративних заходів і використанні новітніх технологій, наша досвідчена команда знайде ідеальне рішення для вашого заходу і освітлення сцени. Ми пишаємося тим, що прагнемо надати найкраще висвітлення для наших клієнтів і їх подій. Для нас мова йде не про включення комутатора, а в тому, щоб ініціювати партнерство з нашими клієнтами, що призводить до абсолютно індивідуальним дизайном освітлення, який максимізує вплив і створює незабутню атмосферу. Бувши найбільшим постачальником послуг в регіоні, ми стали універсальним магазином для всіх ваших потреб в оформленні ваших подій і заходів.

Незалежно від розміру та місцеперебування вашого заходу, наш широкий спектр рішень для освітлення запропонує саме те, що підійти конкретно у вашому випадку.

Прокат сцени

З урахуванням вашого короткого викладу, ми можемо налаштувати будь-яку сцену, щоб забезпечити вам максимальну віддачу від вашого простору, створюючи що захоплює фокус для ваших презентацій, виступів і показів. Ми пропонуємо комплексне рішення, починаючи від етапу проєктування, виробництва і монтажу, до демонтажу в кінці вашого заходу.
Якщо ви шукаєте оренду обладнання і не маєте певного вимоги до розміру, у нас є кілька пропозицій, які можуть бути придатними для ваших потреб, зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання додаткової інформації про здачу в оренду.